درباره المپیک

دوچرخه المپیک، طراحی شده برای سبک زندگی سالم

با تغیرات سبک زندگی شهرنشینی بیش از هر زمانی معضل عدم تحرک فیزیکی احساس می شود. برند دوچرخه المپیک با هدف ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت در ده ها مدل براساس سایز و سلیقه ایرانیان در سال ١٣٧٩ وارد بازار ایران گردید و فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون برند المپیک در جایگاه یکی از برندهای شناخته‌شده‌ی گروه شکاری، در بازار ایران قرار گرفته است و محصولات خود را با رعایت استاندارد های صنعت دوچرخه سازی جهان ارائه می کند.

لوازم مورد‌استفاده در دوچرخه‌های المپیک

بخش عمده لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های المپیک از شیمانو ژاپن که شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان در تولید لوازم دوچرخه است تأمین می‌شود. لوازم جانبی شیمانو در انواع رشته‌های دوچرخه‌سواری از تنوّع بسیاری برخوردار است و این یکی از مزیّت های اصلی این شرکت در کنار طول عمر و کیفیت بالا محصولات است. همچنین قطعات بکار رفته دیگر در دوچرخه های المپیک از کمپانی های معتبر و شناخته شده  دگیر تأمین می‌شوند که در کنار کیفیت از طول عمر بالایی برخوردار هستند؛ مجموعه ای از مزیت ها تضمینی بر کیفیت بالا دوچرخه های المپیک خواهد بود.

تکنولوژی ساخت بدنه

بدنه دوچرخه های گروه شکاری بنا به نوع و سبک دوچرخه از متریال هایی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱ ، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می شود و بدنه دوچرخه های المپیک که در سایز های بزرگ ارائه میشود اقلب ازمحبوب ترین آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱ تولید می شود. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل پذیری عالی برخوردار است به همین جهت ایده آل ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه های با کیفیت است.

پس از آزمایش‌ها و بررسی استانداردهای لازم که توسط دستگاه‌های خودکار اتوماتیک صورت می‌گیرد، بدنه‌ی دوچرخه همراه با لوازم تأییدشده مونتاژ می‌شود و دوچرخه‌سواران باتجربه تست‌های میدانی آن را پشت‌سر می‌گذارند. و درنهایت با کسب امتیازهای موردنظر دوچرخه‌ها تولید و به بازار ارائه می‌شوند.

برند دوچرخه المپیک با هدف ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت در ده ها مدل براساس سایز و سلیقه ایرانیان در سال ١٣٧٩ در بازار ایران فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون برند المپیک در جایگاه یکی از برندهای شناخته‌شده‌ی گروه شکاری، در بازار ایران قرار گرفته است.

باور داشته باش و شروع کن

اطلاعات تماس: